puna e pajisjeve të tokëzimit
PRODHUES I MJETEVE ELEKTRIKE ELEKTRIKE
Vjen prodhimi i një sërë veglash elektrike, lidhëse, pajisje tokëzimi portativ, detektor tensioni, vegla izolimi dhe aksesorë të tjerë.
Lexo më shumë
puna e pajisjeve të tokëzimit
CILESI E LARTE
GARANCI E SHËRBIMIT OEM PRANO
RAPORTI TESTIMI I ISO9001:2000
Lexo më shumë
puna e pajisjeve të tokëzimit
PRODUKTET SHITEN NE BOTE
Më shumë se tridhjetë vjet histori
Lexo më shumë
puna e pajisjeve të tokëzimit
puna e pajisjeve të tokëzimit
puna e pajisjeve të tokëzimit

Produkt i nxehtë

Një gamë e gjerë veglash elektrike

Rreth JITAI

Një Prodhues Profesionist Lider

Specializuar në veglat elektrike

Avantazhi

Ne do të bëjmë maksimumin

SHOWROOM DIGJITAL

Nëse dëshironi të mësoni më shumë rreth aftësive tona prodhuese, mund të klikoni mbi avatarin në skenë, ose të pranoni ftesën time!

I ri

Merrni më shumë njohuri profesionale

pajisje elektrike të tokëzimit

Kompania jonë ka forcë të madhe teknike, pajisje të avancuara testimi dhe pajisje prodhimi të klasit të lartë.Kompania jonë fitoi Certifikimin e Sistemit të Menaxhimit të Cilësisë ISO9001:2000 në 2001. Ne morëm licencën e prodhimit për të gjitha produktet tona.Prodhimi ynë është në përputhje me standardet ndërkombëtare

12 prill 2024
pajisje elektrike të tokëzimit

Kompania jonë prodhon llojin e serisë me pajisje tokëzimi, mjete sigurie elektrike, shkop lidhës, detektor tensioni, kapëse hidraulike, rrotull, ngritës levash dhe të tjera.nga Ministria e Sigurisë Kombëtare dhe instrumenti i mbikëqyrjes së cilësisë, qendrës së inspektimit dhe testimit të kualifikuar, miratoi net pro

12 prill 2024
pajisje elektrike të tokëzimit

JITAI Electric Power Equipment Co., Ltd. ndodhet në qytetin wenzhou, Provinca Zhejiang, Kinë, e cila është zona e famshme kombëtare e bazës elektrike.Kompania jonë është themeluar në vitin 1982. Ne jemi një korporatë profesionale që prodhon pajisje të energjisë elektrike, mjete sigurie, pajisje kabllore optike dhe akses

12 prill 2024

Telefoni

+86-15726870329
E drejta e autorit © 2024 JITAI Electric Power Equipment Co., Ltd. Të gjitha të drejtat e rezervuara.
Mbeshtetur nga leadong.com

Produktet

Zgjidhje

Mbështetje

Rreth

Regjistrohu në buletinin tonë

Ne gjithashtu kemi ekipin e shitjeve për të ofruar shërbim të mirë nga para-shitja në pas shitjes.